Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новосільська громада» (код ЄДРПОУ: 04394266) був реорганізований і увійшов до складу Скориківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Новосільська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Скориківської громади

Новосільська музична школа

Новосільська музична школа була заснована 25.05.1977 року згідно рішення №163 виконкому Підволочиської районної Ради депутатів трудящих.

Музична школа є юридичною особою, що діє згідно Статуту, розробленого на підставі Положення про ПСМНЗ системи Міністерства культури і мистецтв України, затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтв України від 06.08.2001р. №523, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.09.2001 за №803/5994.

Новосільська ДМШ є початковим спеціалізованим мистецьким закладом. Вона належить до системи позашкільної освіти і є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти.Музична школа здійснює навчання і виховання в позаурочний і позанавчальний час. Робота у школі здійснюється на основі інтеграції знань, що передбачає чотири напрями:

  1. Гра на музичних інструментах.
  2. Ансамблеве музикування.
  3. Теоретичне вивчення музики.
  4. Вокально-хоровий спів.

Музична школа надає гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної і світової культури, готує підґрунтя для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів - до вибору професії в галузі культури і мистецтва. Музична школа проводить навчально-виховну, методичну, культурно- просвітницьку роботу. Новосільська ДМШ проводить роботу спрямовану на вдосконалення програм, змісту, форм та методів навчання. До музичної школи зараховуються діти віком 6-12років. Термін навчання у музичній школі визначається за Типовими навчальними планами. Учні оволодівають грою на таких інструментах: фортепіано, скрипка, труба, баян, акордеон, гітара. В 2004 році відкрито клас синтезатора, в 2005 році-клас академічного співу, в 2010році - клас сопілки і цимбалів. Учні засвоюють теоретичні основи музики, вчаться свідомо слухати музику, аналізувати шедеври вітчизняної та світової класики на уроках музично-теоретичних дисциплін. Новосільська музична школа надає допомогу в організації концертів клубним працівникам сіл Нове Село, Шили, Шельпаки, Гнилички. Новосільська. ДМШ платних послуг установам та організаціям не надає. Школа газифікована, в 2007 році встановлено автономне опалення. Є власна кочегарка з двома котлами «Данко”. Будівля старої конструкції, але підтримується в належному технічному стані. Кожного року поновлюється частковими косметичними ремонтами, а саме: побілка всередині, знадвору; фарбування підлоги, паркану; ремонт дверей, підлоги. Загальна корисна площа приміщення 412 кв.метрів. В школі 9 навчальних класів, концертний зал на 50 місць, учительська, кабінет директора, секретарська, бібліотека.

Першим директором та засновником школи був великий ентузіаст своєї справи, талановитий музикант, організатор Джава Ярослав Данилович. Він очолював школу з 1977 по 2007 рік.

Першими викладачами школи були: Кохан В.М., Кузьмін Л.С., Радзіх О.Г., Гловінська Л.М. З 01 вересня 2007 року по даний час Новосільську музичну школу очолює Качечка Михайло Іванович.


Юридична адреса: Новосільської ДМШ: Підволочиський район, село Нове Село, вул. Франка 16.

Телефон: 03543 41234.

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua