Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новосільська громада» (код ЄДРПОУ: 04394266) був реорганізований і увійшов до складу Скориківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Новосільська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Скориківської громади

Будинок культури с.Гнилички

Адреса: с. Гнилички, Підволочиський р-н, Тернопільська обл.

Директор: Мельник Марія Несторівна. Освіта – неповна вища фахова (Теребовлянське культурно-освітнє училище), на посаді директора Будинку культури з 1984 року. У Гниличківсьому Будинку культури діють аматорські колективи:

  • дитячий драматичний,
  • фольклорний
  • жіночий вокальний ансамбль «Джерело»

Дитячим драматичним колективом поставлено багато п’єс зокрема: « Ходить гарбуз по городу», «Колобок», «Милосердя Марії», «Івасик-Телесик». З останньою п’єсою колектив був запрошений до обласного центру м.Тернопіль з нагоди Міжнародного дня театру, та нагороджений почесною грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації й цінними подарунками.

Фольклорний колектив брав участь у Всеукраїнському огляді народної творчості. Нагороджений грамотами та цінними подарунками Районної та обласної адміністрацій, подяками обласного методичного центру народної творчості.

При сільському клубі працює жіночий вокальний ансамбль «Джерело», який був створений у 1999 році. До складу вокалісток «Джерела» входять: Марія Пилипчук, Євгенія Наливайко, Марія Антонова, Ярослава Копач, Вероніка Паращук, Марія Мельник, Надія Величко, Віра Зазуля, Надія Галабурда, Валентина Білецька. Художнім керівником з дня заснування ансамблю є Надія Галабурда.

Жіночому  вокальному  ансамблю « Джерело» у 2003 році присвоєно звання «народний». Багато пісень для ансамблю створюють подружжя Галабурда - Надія Євгенівна та Галабурда Евген Васильович.


З піснею в серці

Мова йде про талановиту Надію Ярославівну Галабурду, заслуженого працівника культури України.

Надія Ярославівна – не лише викладач вокалу, вихованці якої неодноразово ставали учасниками та переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів, керівник дитячого хору, народного жіночого вокального ансамблю «Джерело» села Гнилички, народного октету Новосільської музичної школи, а й автор музики до кількох сотень пісень, здебільшого дитячих.

У світ вийшли уже чотири дитячі пісенники Надії Галабурди у співавторстві з різними поетами: «Джерельце», «Музика серця», «Торбинка-веселинка», «Диво-земля». До останнього, що вийшов у світ у харківському видавництві «Ранок», ще й додається компакт-диск з піснями.

«Три пісенники з віршами та нотами є у наборі в Харкові, вони вийдуть з компакт-дисками, – розповідає пані Надія. – Ще дві книги готують до друку в одному з тернопільських видавництв. Так склалася ситуація у державі, що сьогодні дуже мало дитячих сучасних пісень українською мовою. Є або колишні, з нотками радянщини, або не українською, а російською мовою. Бракує нової української дитячої мелодики».

Твори композитора Надії Галабурди можна знайти і в Інтернеті. Я з захопленням прослухала їх чимало. І зауважила – вони дуже щирі, мелодійні. Що музика, що слова сприймаються відразу. Так і хочеться заспівати: «Там, де на світі господарі діти – радість і сміх процвітають на світі…», або « це наша дорога, по ній йтимуть люди, краплинка до краплинки, з любові море буде…», «сміх лунає по долині, бо у річки очі сині…».

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua